KRYOCENTRUM

Kryoterapia je určená širokej skupine ľudí, ktorých trápia zdravotné problémy, alebo sa o svoje zdravie zaujímajú a snažia sa žiť aktívny a vitálny život. Jedinečná alternatívna liečebná metóda s využitím extrémne nízkej teploty.  Procedúra zahŕňa maximálne trojminútový pobyt v komore s priemernou teplotou -120°C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie – Kineziterapia. Pobyt v tejto komore pod lekárskym dohľadom stimuluje prirodzenú tvorbu enzýmov a hormónov podporujúcich uzdravenie a vo vašom tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu.


BALÍČEK ZDRAVIE online nákup

  • ZDRAVIE + VITALITA balíček v eshope s 50% zľavou ONLINE NÁKUP
  • 10 vstupov na celotelovú kryoterapiu len za 65 EUR. Vstupy je možné využiť aj viacerými osobami

KRYOTERAPIA PRE ŠPORTOVCOV A ŠPORTOVÉ KLUBY

  • KRYOTERAPIA PRE ŠPORTOVCOV A ŠPORTOVÉ KLUBY – cena 6 EUR / vstup
  • Podmienka je zakúpenie min. 10 vstupov výmenných poukazov a ich jednorázove využitie. Akcia platí len pre registrované športové kluby a športovcov

PRIEBEH KRYOTERAPIE

  • Po príchode do kryocentra dostanú hostia suché bavlnené tričko, krátke nohavice, čelenku, rukavice, ponožky, dreváky a masku na nos a ústa. Časti kože musia byť kvôli spomenutej stimulácii receptorov odkryté. Predprípravou je vstup do adaptačnej komory, s teplotou –60°C s dĺžkou približne 30 sekúnd. Nasleduje vstup cez vnútorné prechodové dvere do hlavnej kryokomory, kde teplota dosahuje –120°C a kde sú klienti po celý čas v pohybe, bez kontaktu s pokožkou. Po dvoch, maximálne troch minútach sa vychádza von cez adaptačnú komoru, aby sa organizmus prispôsobil zmene teploty. Po opustení kryokomory sa klienti 20 minút venujú intenzívnemu cvičeniu.

Podrobnejšie informácie o kryoterapii na: www.kryo.sk E-shop:Online nákup vstupov do Kryocentra a darčekových poukazov

Fotogaléria

Informácie a kontakty

Tel.:+421 52 7851 111