FASHION CHARITY NIGHT 13.12.2018

13. decembra 2018 o 19:00 hod. v kongresovej sále AquaCity Poprad

13.12.2018 – charitatívny event v znamení módy a talentu. AquaCity Poprad podáva pomocnú ruku ľuďom v regióne

Hviezdy z veľkého showbizu rozžiaria módnu prehliadku

AquaCity Poprad sa aj tento rok stane miestom prehliadky krásy, a to nielen fyzickej, ale najmä krásy ducha. V poradí piaty charitatívny módny event, ktorý sa uskutoční 13. decembra 2018 v kongresovej sále AquaCity Poprad, bude patriť exkluzívnej módnej prehliadke Jany Pištejovej a známym tváram šoubiznisu.

 


Predvianočná charitatívna show v AquaCity Poprad

  • Na tejto prehliadke bude dominovať talent a krása, na podujatí nebudú chýbať umelci ako Katarína Knechtová, Kateřina Brožová, Naďa Urbánková, Filip Jančík, The Pastels  a iné hviezdy, svet módy budú reprezentovať svetové mená ako Andrea Verešová. Moderátori akcie sú Ján Tribula a Marianna Ďurianová.
    December prinesie do nášho AquaCity skutočný lesk veľkej metropoly
  • Dôkazom, že ľuďom v AquaCity Poprad nejde iba o viditeľnú krásu, je význam podujatia. Jeho hlavnou hviezdou bude dobré srdce, ktoré pomôže ďalším ľuďom. Vstupné z akcie poputuje do troch vybraných rodín z regiónu Tatier a Spiša, ktoré sa dostali do ťažkej situácie. Dražba šiat Jany Pištejovej zase vytvorí finančné prostriedky, ktoré sa vďaka Nadácii Markíza pomôžu desiatkam či stovkám ďalších ľudí. „Ľudia, ktorí sú súčasťou tímu AquaCity Poprad, myslia na tých, ktorí potrebujú pomoc a vedia, ako im podať pomocnú ruku- vstupenky sú v predaji v AquaCity Poprad alebo cez internetový obchod shop.aquacity.sk

 

 

  • AquaCity Poprad je silný hráč v biznise, no ľudia, ktorí tam pracujú dokázali, že vedia a chcú pomáhať. Popradčanom ponúkli event hodný ich mena. Je pre nás cťou organizovať podujatia, ktoré prinášajú osoh druhým. V tomto prípade sa spája módna show s vianočným koncertom a benefíciou v podobe charitatívnej dražby. O pár dní tu máme Vianoce, no nebuďme k sebe láskaví len počas sviatkov. Ale robme si Vianoce každý deň v roku.
  • Výťažok z akcie putuje na konto vybraných rodín a Nadácie Markíza.

 

Cena vstupenky je stanovená na 100 € /osoba, v cene vstupenky je VIP Afterparty spojená s rautom v AquaCity Poprad, po skončení galaprogramu. V prípade, že sa rozhodnete podporiť túto myšlienku, vstupenky si môžete zakúpiť online cez náš internetový obchod alebo si ich zakúpiť na pokladniach v AquaCity Poprad. E-shop:Online nákup

Fotogaléria

Informácie a kontakty

Tel.:+421 52 78 51 111