KUPÓNY MADAM EVA

V časopise MADAM EVA č.2,  ktorý vychádza 23.1.2019 nájdete kupón so zľavou 50% VALENTÍNSKY DARČEK  na romatický pobyt v hoteli Mountain View ****, Seasons *** v AquaCity Poprad alebo Horizont Resort **** v Starej Lesnej alebo vstupy do wellness centier. Jedinou podmienkou je predloženie originálneho kupónu z časopisu MADAM EVA č.2 a členstvo v klubovom programe AquaCity Club. Členstvo a klubovú kartu vám bezplatne vystavíme pri využití balíčka.

WELLNESS CENTRUM v AQUACITY POPRAD alebo hoteli HORIZONT RESORT ****

 • Balíček : AQUACITY POPRAD – Vital packet celodenný – Vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, parná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén so zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, snežná jaskyňa + vstup do Aquaparku – vonkajšie termálne bazény, tobogány, relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna + WELCOME DRINK
  Cena po zľave pre 2 osoby 40 EUR
 • Balíček : HORIZONT RESORT **** Vstup do Mountain Wellness centra – vstup do hotelového centra s bazénom, vodným barom a vírivkou, soľná sauna, eukalyptová sauna, fínska sauna, infrasauna, oddychová miestnosť s vírivkou a vodnou posteľou, oddychová miestnosť s vodopádom a lehátkami, masážna posteľ a ochladzovací bazén + WELCOME DRINK
  Cena po zľave 30 EUR / 2 osoby

PODMIENKY PRE UPLATNENIE ZĽAVY:

 • Kupón je platný pre 2 osoby na vybraný balíček do 30.6.2018 okrem termínov Veľkej Noci.
 • Vstupy do WELLNESS CENTRA v AquaCity Poprad a Hoteli Horizobt Resort si nemusíte rezervovať vopred. Rezervácia hotelových pobytov je nutná.
 • Podmienkou využitia je predloženie originálneho kupónu z časopisu MADAM EVA a členstvo v klubovom programe AquaCity Club. Členstvo a klubovú kartu vám bezplatne vystavíme pri využití balíčka.
 • Kupón nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami a zľavami.
 • Odkopírovaný, poškodený alebo pozmenený kupón nebude akceptovaný. Nie je povolený ďalší predaj poukazu, v prípade porušenia tejto podmienky je spoločnosť AQUAPARK Poprad, s.r.o., oprávnená odmietnuť poskytnutie služby.