Zavolajte nám
+421 52 78 51 111
Napíšte nám
info@aquacity.sk
Nájdete nás na
Športová 1397/1, 058 01 Poprad
Neviete ako sa k nám dostanete? Zobraziť navigáciu

Nový detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov

NOVÝ Treasure Island – Ostrov pokladov

Nový detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov


AquaCity Poprad začína oslavy desaťročnice ostrovom plným pokladov

  • V novej detskej zóne sa kúpete v slanej vode
  • Ožíva príbeh ktorý 130 rokov láka celý svet
  • Leguán HUGO a BOSS – nový symbol Ostrova pokladov

Dekáda úžasných prekvapení – nový detský bazén

Aj počas výročného desiateho roka existencie najkrajšieho aquaparku pod Tatrami neprestáva AquaCity Poprad prinášať svojim návštevníkom novinky a príjemné prekvapenia. Celý rok 2014 sa bude niesť v duchu osláv a hviezdnych noviniek. V mori zábavy pod Tatrami objavia cestovatelia nový detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie vybudovali detský bazén v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkalkami a vodnými strakciami. Pre dospelých je v detskom svete k dispozícii vírivka a oddychová terasa.

 
_ok_SAM4575_

Leguán spod Tatier

Napätie, dobrodružstvo, exotika. Čo však môžu čakať deti na ostrove plnom pirátov, ktorý je v AquaCity Poprad? V prvom rade ich nemusíte klamať, skutočne sa kúpu v slanej vode, tak ako v mori. Nová detská zóna s oddychovou terasou je so svojimi atrakciami stvorená nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Domáci návštevníci i hostia radi využijú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi alebo si vychutnajú množstvo animačných programov, či detské párty počas víkendov. Je to skutočná show, v ktorej stretnete pirátov. Veselé postavičky v kostýmoch dopĺňajú kolorit ostrova, stačí sa naplno zabávať. Práve preto pripravujeme pre najmenších bohatý ostrovný život. V detskom bazéne hostí čakajú aj rybičky Nemo, maskotom Treasure Island je leguán zo súostrovia Galapágy.

 

 

Každú vzácnosť musí niekto strážiť, tak je to aj v prípade hviezdnej novinky v podtatranskom AquaCity Poprad. Na poklady ostrova bude odteraz dohliadať maskot a ochranca – leguán HUGO a BOSS.

Celá zóna ostrova bude len jednou z hviezdnych noviniek akvaparku, ktorý oslavuje dekádu svojej existencie. Je jednoznačne najväčšou atrakciou pod končiarmi Tatier a priťahuje záujem návštevníkov z domova i zahraničia. Kto nechce, aby mu ušli všetky novinky slávnostného roka 2014, musí ich vidieť na vlastné oči.

Hľadajte s nami meno pre nových obyvateľov AquaCity na našich stránkach Facebook-u.

 

[socialpoll id=”2190460″]