human hair wigs clip in hair extensions human hair weave scarpe mbt louboutin pas cher louboutin pas cher Ralph Lauren pas cher ralph lauren pas cher air max pas cher canada goose pas cher air max 90 pas cher louboutin outlet Canada Goose Pas Cher

Zavolajte nám
+421 52 78 51 111
Napíšte nám
info@aquacity.sk
Nájdete nás na
Športová 1397/1, 058 01 Poprad
Neviete ako sa k nám dostanete? Zobraziť navigáciu

Nový detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov

NOVÝ Treasure Island – Ostrov pokladov

Nový detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov


AquaCity Poprad začína oslavy desaťročnice ostrovom plným pokladov

  • V novej detskej zóne sa kúpete v slanej vode
  • Ožíva príbeh ktorý 130 rokov láka celý svet
  • Leguán HUGO a BOSS – nový symbol Ostrova pokladov

Dekáda úžasných prekvapení – nový detský bazén

Aj počas výročného desiateho roka existencie najkrajšieho aquaparku pod Tatrami neprestáva AquaCity Poprad prinášať svojim návštevníkom novinky a príjemné prekvapenia. Celý rok 2014 sa bude niesť v duchu osláv a hviezdnych noviniek. V mori zábavy pod Tatrami objavia cestovatelia nový detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie vybudovali detský bazén v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkalkami a vodnými strakciami. Pre dospelých je v detskom svete k dispozícii vírivka a oddychová terasa.

 
_ok_SAM4575_

Leguán spod Tatier

Napätie, dobrodružstvo, exotika. Čo však môžu čakať deti na ostrove plnom pirátov, ktorý je v AquaCity Poprad? V prvom rade ich nemusíte klamať, skutočne sa kúpu v slanej vode, tak ako v mori. Nová detská zóna s oddychovou terasou je so svojimi atrakciami stvorená nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Domáci návštevníci i hostia radi využijú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi alebo si vychutnajú množstvo animačných programov, či detské párty počas víkendov. Je to skutočná show, v ktorej stretnete pirátov. Veselé postavičky v kostýmoch dopĺňajú kolorit ostrova, stačí sa naplno zabávať. Práve preto pripravujeme pre najmenších bohatý ostrovný život. V detskom bazéne hostí čakajú aj rybičky Nemo, maskotom Treasure Island je leguán zo súostrovia Galapágy.

 

 

Každú vzácnosť musí niekto strážiť, tak je to aj v prípade hviezdnej novinky v podtatranskom AquaCity Poprad. Na poklady ostrova bude odteraz dohliadať maskot a ochranca – leguán HUGO a BOSS.

Celá zóna ostrova bude len jednou z hviezdnych noviniek akvaparku, ktorý oslavuje dekádu svojej existencie. Je jednoznačne najväčšou atrakciou pod končiarmi Tatier a priťahuje záujem návštevníkov z domova i zahraničia. Kto nechce, aby mu ušli všetky novinky slávnostného roka 2014, musí ich vidieť na vlastné oči.

Hľadajte s nami meno pre nových obyvateľov AquaCity na našich stránkach Facebook-u.

 

[socialpoll id=”2190460″]