PLUS 7 DNÍ – 50% zľava

V časopise PLUS 7 DNÍ č.7,  ktorý vychádza 14.2.2018 je priložený kupón na balíčky do AquaCity Poprad alebo hotela Horizont Resort. Jedinou podmienkou je predloženie kupónu s vyplnenou e-mailovou adresou a mestom.

 

DRUHY BALÍČKOV v AQUACITY POPRAD:

 • Balíček : Aqua packet celodennýVstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, tobogány, relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna.
  Cena po zľave 11 EUR / 1 osoba
  Cena po zľave 22 EUR / 2 osoby
 • Balíček : Vital packet celodenný – Vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, parná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén so zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, vodná posteľ, snežná jaskyňa + vstup do Aquaparku – vonkajšie termálne bazény, tobogány, relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna.
  Cena po zľave 17 EUR / 1 osoba
  Cena po zľave 34 EUR / 2 osoby

DRUHY BALÍČKOV v hoteli HORIZONT RESORT Stará Lesná:

 • Balíček : Vstup do Mountain Wellness centravstup do hotelového centra s bazénom, vodným barom a vírivkou, soľná sauna, eukalyptová sauna, fínska sauna, infrasauna, oddychová miestnosť s vírivkou a vodnou posteľou, oddychová miestnosť s vodopádom a lehátkami, masážna posteľ a ochladzovací bazén.
  Cena po zľave 12,50 EUR / 1 osoba, 25 EUR / 2 osoby
 • Balíček : VIP SKY LOUNGE privátna zóna na streche hotela Horizont Resort **** – (jacuzzi pre 5 osôb, fínska sauna, terasa s lehátkami a výhľadom, mini kuchynka, plachty)
  Cena po zľave 50 EUR / 1 – 2 osoby
 • Pre využitie balíčkov v hoteli Horizont Resort je nutná rezervácia – e:mailom: recepcia@horizontresort.sk alebo telefonicky + 421 908 908 111

PODMIENKY PRE UPLATNENIE ZĽAVY:

 • Kupón je platný pre 1 alebo 2 osoby
 • Kupón je platný do 31.5.2018
 • Predloženie kupónu z časopisu Plus 7 Dní, zaplatenie celej ceny a vyplnenie e-mailovej adresy a mesta.
 • Kupón z Plus 7 Dní nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami a zľavami.
 • Odkopírovaný, poškodený alebo pozmenený kupón nebude akceptovaný. Nie je povolený ďalší predaj poukazu, v prípade porušenia tejto podmienky je spoločnosť AQUAPARK Poprad, s.r.o., oprávnená odmietnuť poskytnutie služby.

 

VZOR KUPÓNU: