BÁJEČNÁ ŽENA – Báječná zľava 50%

Časopis Báječná žena a AquaCity Poprad pripravili wellness balíčky s 50% zľavou. V týždenníku Báječná žena č.34/5, ktorý vychádza 21.8.2017 môžete nájsť kupón na wellness balíčky v AquaCity Poprad a hoteli Horizont Resort v Starej Lesnej. Jedinou podmienkou je predloženie kupónu s vyplnenou e-mailovou adresou a mestom.

50% zľava na wellness služby v AquaCity Poprad a hoteli Horizont Resort****

DRUHY BALÍČKOV v AQUACITY POPRAD:

 • Balíček : Aqua packet celodenný – Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, tobogány, relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna.
  Cena po zľave 11 EUR / osobu
 • Balíček : Vital packet celodenný – Vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén so zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, vodná posteľ, snežná jaskyňa.
  Cena po zľave 17 EUR / osobu

DRUHY BALÍČKOV v hoteli HORIZONT RESORT Stará Lesná:

 • Balíček : Vstup do Mountain Wellness centra – vstup do hotelového centra s bazénom, vodným barom a vírivkou, soľná sauna, eukalyptová sauna, fínska sauna, infrasauna, oddychová miestnosť s vírivkou a vodnou posteľou, oddychová miestnosť s vodopádom a lehátkami, masážna posteľ a ochladzovací bazén.
  Cena po zľave 10 EUR / osobu
 • Balíček : VIP SKY LOUNGE privátna zóna na streche hotela Horizont Resort **** –  (jacuzzi pre 5 osôb, fínska sauna, terasa s lehátkami a výhľadom, mini kuchynka, plachty)
  Cena po zľave 50 EUR / 1 – 5 osôb
 • Pre využitie balíčkov v hoteli Horizont Resort je nutná rezervácia – e:mailom: recepcia@horizontresort.sk alebo telefonicky + 421 908 908 111

PODMIENKY PRE UPLATNENIE ZĽAVY:

 • Kupón je platný pre 1 osobu na vybrané balíčky do 15.12.2017
 • Predloženie kupónu z časopisu Báječná žena, zaplatenie celej ceny a vyplnenie e-mailovej adresy a mesta.
 • Kupón z Báječnej ženy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami a zľavami.
 • Odkopírovaný, poškodený alebo pozmenený kupón nebude akceptovaný. Nie je povolený ďalší predaj poukazu, v prípade porušenia tejto podmienky je spoločnosť AQUAPARK Poprad, s.r.o., oprávnená odmietnuť poskytnutie služby.

VZOR KUPÓNU: