BÁJEČNÁ ŽENA – 55% zľava

Časopis Báječná žena a AquaCity Poprad pripravili wellness balíčky s 50% zľavou. V týždenníku Báječná žena č.34 -35 ktorá vychádza 20.8.2018 môžete nájsť kupón na wellness balíčky do AquaCity Poprad.  Jedinou podmienkou je predloženie kupónu s vyplnenou e-mailovou adresou a mestom.

55% zľava na wellness služby v AquaCity Poprad pre 1 alebo 2 osoby

DRUHY BALÍČKOV v AQUACITY POPRAD:

 • Balíček : Aqua packet celodenný – Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, tobogány, relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna.
  Cena po zľave 9,90 EUR / 1 osoba
  Cena po zľave 19,80 EUR / 2 osoby
 • Balíček : Vital packet celodenný – Vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, parná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén so zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, vodná posteľ, snežná jaskyňa + vstup do Aquaparku – vonkajšie termálne bazény, tobogány, relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna.
  Cena po zľave 15,30 EUR / 1 osoba
  Cena po zľave 30,60 EUR / 2 osoby
 • Balíček : Celotelová Kryoterapia v Kryocentre AquaCity Poprad
  Procedúra kryoterapie zahŕňa aj vstupnú lekársku prehliadku a zapožičanie oblečenia. Kryocentrum AquaCity Poprad je otvorené od utorka do soboty v čase od 16:00 do 19:00 hod. Informácie o kryoterapii nájdete na stránke www.kryo.sk
  Cena po zľave 5,40 EUR / 1 osoba
  Cena po zľave 10,80 EUR / 2 osoby

PODMIENKY PRE UPLATNENIE ZĽAVY:

 • Kupón je platný pre 1 alebo 2 osoby na vybraný balíček do 21.12.2018
 • Predloženie kupónu z časopisu Báječná žena, zaplatenie celej ceny a vyplnenie e-mailovej adresy a mesta.
 • Kupón z Báječnej ženy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami a zľavami.
 • Odkopírovaný, poškodený alebo pozmenený kupón nebude akceptovaný. Nie je povolený ďalší predaj poukazu, v prípade porušenia tejto podmienky je spoločnosť AQUAPARK Poprad, s.r.o., oprávnená odmietnuť poskytnutie služby.

VZOR KUPÓNU: