Informácie ku cenníku do aquaparku AquaCity Poprad

V rámci modernizácie strediska AquaCity Poprad v roku 2015 budú niektoré časti Aquaparku v rekonštrukcii. Pripravujeme pre vás nový Vitálny svet Fire & Water Wellness Centre otvorený od 3.4.2015. Ospravedlňujeme sa Vám za dočasné obmedzenia v našej prevádzke.

 

Cenník je platný od 5.2.2015

cennik_webka_sk_2013

POPIS VSTUPENIEK A ZÓN

AQUA PACKET 

Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, Mayská pyramída a vonkajší detský bazén (počas letnej sezóny).

VITAL PACKET

Vstup do saunového centra Vitálny svet a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: Fire & Water Wellness & Spa (1.časť) – fínske sauny, infra sauny a parný box, privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou. vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, 50m plavecký bazén, Mayská pyramída a vonkajší detský bazén (počas letnej sezóny).

SPORT PACKET

Vstup na krytý 50m plavecký bazén.

FITNES PACKET

Vstup do fitnes centra a 50m plavecký bazén.

KATEGÓRIE VSTUPENIEK

DIEŤA Nad 120 cm a do veku 15 rokov, platný preukaz poistenca, resp. cestovný pas.

ŠTUDENT

Do 26 rokov, doklad o štúdiu, resp. o prijatí na štúdium s preukazom totožnosti, ISIC karta.

SENIOR

Nad 60 rokov, platný preukaz totožnosti alebo pasom s fotografiou.

OSOBA ZŤP, ZŤP-S A JEJ DOPROVOD

Platný preukaz ZŤP, ZŤP-S a preukaz totožnosti alebo cestovný pas s fotografiou.
Doprovod osoby ZŤP-S musí mať vek min. 18 rokov.

POSKYTOVANÉ ZĽAVY

ZMLUVNÍ PARTNERI A POSKYTOVANÉ ZĽAVY

Pozrite si prehľad našich partnerov a poskytované zľavy.
Zľava 10 až 30% z ceny vstupenky Aqua a Vital Packet je poskytnutá členovi AquaCity Klubu po predložení klubovej karty. Člen klubu má zároveň možnosť zakúpiť špeciálnu vstupenku Family Packet.
Vstup Sport packet alebo Aqua packet za 1 EUR pre deti do 120 cm výšky.
Vstup AQUA packet za 5 EUR pre osoby s preukazom ZŤP-S počas pracovných dní v čase do 17.00 hod. na základe platného preukazu ZŤP-S a dokladu totožnosti. Vstupy je možné vydať len v aqua pokladniach na 2. poschodí
Zľava 10% z ceny vstupenky Aqua a Vital Packet pre organizované skupiny s minimálnym počtom 20 osôb. Vstup jedného sprievodcu zdarma pre každých 20 osôb v skupine.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

VITÁLNY SVET Doplatok za 1 vstup do Vitálneho sveta so vstupenkou Aqua packet je 10 EUR/osoba. Do Vitálneho sveta možno vstúpiť iba raz počas celej platnosti lístka. Deťom do 120cm je vstup zakázaný. Vstup pre deti do 15 rokov je povolený iba v doprovode osoby staršej ako 18 rokov. Kapacita Vitálneho sveta je obmedzená, informujte sa prosím o aktuálnom počte návštevníkov na aqua pokladniach.
ČASOVÝ LIMIT VSTUPENIEK Ku zakúpenej vstupenke je 30min. zdarma na konzumáciu a prezlečenie. Za každú ďalšiu začatú polhodinu sa účtuje doplatok 2 EUR. Časový limit sa aktivuje a končí pri vstupných turniketoch. O podmienkach predĺženia sa informujte na aqua pokladniach.
PLATBA V GASTRONOMICKÝCH STREDISKÁCH V gastro strediskách aquaparku AquaCity môžete platiť debetom z náramkového čipu. Spotrebovaný debet uhradíte pri odchode na pokladniach. Prosíme Vás, aby ste platbu kartou hlásili vopred.

Informácie a podmienky pre výmenné poukazy, darčekové poukazy a elektronické permanentky

VÝMENNÉ POUKAZY Jeden výmenný poukaz slúži na 1 vstup pre 1 osobu. Minimálny počet pri zakúpení je 10ks a jednotlivé typy poukazov je možné vzájomne kombinovať (minimálny počet neplatí pre poukazy na kryoterapiu). Výmenný poukaz je pri predložení v pokladniach vymenený za vstupenku (elektronický čip).
Poukazy sú platné 3 mesiace od dátumu vydania. O možnosti predĺženia poukazu za poplatok po skončení jeho platnosti sa prosím informujte na pokladniach alebo na tel. čísle 052/7851 111.
Predplatený výmenný poukaz na jednorázový vstup je prenosný a tým je vhodný aj ako darček alebo firemný sociálny benefit.

DARČEKOVÉ POUKAZY

Jeden darčekový poukaz slúži na 1 vstup pre 1 osobu. Darčekový poukaz je možné kúpiť od 1ks.
Darčekový poukaz je pri predložení v pokladniach vymenený za vstupenku (elektronický čip) pre príslušný packet.
Poukazy sú platné 3 mesiace od dátumu vydania. O možnosti predĺženia poukazu za poplatok po skončení jeho platnosti sa prosím informujte na pokladniach alebo na tel. čísle 052/7851 111.
Výmenné poukazy a darčekové poukazy si môžete zakúpiť aj online cez náš nový AQUASHOP

ELEKTRONICKÉ PERMANENTKY

Predaj vstupov SPORT PACKET 1 HOD., SPORT PACKET 2 HOD. a FITNES PACKET je možný len elektronicky na klubovú kartu AquaCity a je viazaný na podmienky vo vernostnom programe AquaCity Club. Predaj klubových kariet je v čase otváracích hodín informačnej pokladne. Jednorazový predaj vstupov SPORT alebo FITNES (elektronické nabitie vstupov na kartu) je obmedzený na 10ks a ďalší predaj vstupov (nabitie karty) je možný až po vyčerpaní predchádzajúcich vstupov. Vstupy na základe klubovej karty môže využívať majiteľ karty aj spoločne s
inými osobami. Platnosť vstupov je 3 mesiace od ich zakúpenia.

MENU