human hair wigs clip in hair extensions human hair weave scarpe mbt louboutin pas cher louboutin pas cher Ralph Lauren pas cher ralph lauren pas cher air max pas cher canada goose pas cher air max 90 pas cher louboutin outlet Canada Goose Pas Cher

Zavolajte nám
+421 52 78 51 111
Napíšte nám
info@aquacity.sk
Nájdete nás na
Športová 1397/1, 058 01 Poprad
Neviete ako sa k nám dostanete? Zobraziť navigáciu

Aquapark cenníky

CENNÍK AQUAPARKU


AQUA
PACKET

DIEŤA

do 120cm

DIEŤA
ŠTUDENT
SENIOR

osoba ŤZP, ŤZP-S,
doprovod

DOSPELÁ
OSOBA
AQUACITY
CLUB
CELODENNÝ 1€ 19€ 22€ zľavy až 30%
3 HODINY 1€ 16€ 19€ zľavy až 30%
VEČERNÝ po 17:00 hod. 1€ 16€ 19€ zľavy až 30%
DOPLATOK do VITAL PACKET (so vstupenkou Aqua packet) 13€ 13€
FAMILY PACKET

rodinný balík pre 3 osoby

1€ 47€

len pre členov
AquaCity Club

6€

doplatok za ďalšie
deti do 15 rokov

FAMILY PACKET

rodinný balík pre 4 osoby

1€ 52€

len pre členov
AquaCity Club

6€

doplatok za ďalšie
dieťa do 15 rokov

VITAL
PACKET

(jednorázový vstup do Vitálneho sveta)

DIEŤA

do 120cm

DIEŤA
ŠTUDENT
SENIOR

osoba ŤZP, ŤZP-S,
doprovod

DOSPELÁ
OSOBA
AQUACITY
CLUB
CELODENNÝ 31€ 34€ zľavy až 30%
3 HODINY 26€ 29€ zľavy až 30%
VEČERNÝ po 17:00 hod. 26€ 29€ zľavy až 30%

SPORT
PACKET

DIEŤA

do 120cm

DIEŤA
ŠTUDENT
SENIOR

osoba ŤZP, ŤZP-S,
doprovod

DOSPELÁ
OSOBA
PERNAMENTKA
10 VSTUPOV
CELODENNÝ 1€ 4€ 5€ -
2 HODINY 1€ 2,80€ 3,50€ 30€

FITNES
PACKET

DIEŤA

do 120cm

DIEŤA
ŠTUDENT
SENIOR

osoba ŤZP, ŤZP-S,
doprovod

DOSPELÁ
OSOBA
PERNAMENTKA
10 VSTUPOV
2 HODINY 3,80€ 4,50€ 35€
SPINNING 45min 3,80€ 4,50€ 35€

KRYOTERAPIA

DIEŤA

do 120cm

DIEŤA
ŠTUDENT
SENIOR

osoba ŤZP, ŤZP-S,
doprovod

DOSPELÁ
OSOBA
AQUACITY
CLUB
Celotelová jednorazový vstup 8€ 10€ zľavy až 30%
Lokálna jednorazový vstup 3€ 3,50€ zľavy až 30%

POPIS VSTUPENIEK A ZÓN

AQUA PACKET

Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, 50m plavecký bazén, parná sauna, Mayská pyramída a vonkajší detský bazén (počas letnej sezóny).

VITAL PACKET

Vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou, snežná jaskyňa. Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: Vonkajšie termálne bazény, bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, 50m plavecký bazén,parná sauna, tobogany, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov,Mayská pyramída a vonkajší detský bazén (počas letnej sezóny).

SPORT PACKET

Vstup na krytý 50m plavecký bazén, parná sauna.

FITNES PACKET

Vstup do fitnes centra, 50m plavecký bazén a parná sauna.

FAMILY PACKET

FAMILY packet – akciová vstupenka AQUA packet pre rodiny s deťmi do 15 rokov. Vstupenka pre 3 osoby, z toho musí byť minimálne 1 dieťa do 15 rokov. Vstupenka pre 4 osoby, z toho musia byť minimálne 2 deti do 15 rokov. Pre ďalšie deti do 15 rokov (nad 3 alebo 4 osoby v rodine) je možné zakúpiť vstupenku AQUA packet len za 6€. Maximálny počet osôb na jeden rodinný balíček je 6. Akciu Family packet je možné využiť len s klubovou kartou AquaCity Klub. Klubovú kartu vám vystavíme na Aqua pokladni na počkanie. Poplatok za vydanie karty je 3,5 EUR.

KATEGÓRIE VSTUPENIEK

DIEŤA Nad 120 cm a do veku 15 rokov, platný preukaz poistenca, resp. cestovný pas.

ŠTUDENT

Do 26 rokov, doklad o štúdiu, resp. o prijatí na štúdium s preukazom totožnosti.
Pre držiteľov preukazov ISIC, ITIC a EURO<26
ISIC_logo_velkeEYCAlogo+wwwITIC_logo_velke

SENIOR

Nad 60 rokov, platný preukaz totožnosti alebo pasom s fotografiou.

OSOBA ŤZP, ŤZP-S A JEJ DOPROVOD

Platný preukaz ŤZP, ŤZP-S a preukaz totožnosti alebo cestovný pas s fotografiou.
Doprovod osoby ZŤP-S musí mať vek min. 18 rokov.

POSKYTOVANÉ ZĽAVY

ZMLUVNÍ PARTNERI A POSKYTOVANÉ ZĽAVY

Pozrite si prehľad našich partnerov a poskytované zľavy.
Zľava 10 až 30% z ceny vstupenky Aqua a Vital Packet je poskytnutá členovi AquaCity Klubu po predložení klubovej karty. Člen klubu má zároveň možnosť zakúpiť špeciálnu vstupenku Family Packet.
Vstup Sport packet alebo Aqua packet za 1 EUR pre deti do 120 cm výšky.
Vstup AQUA packet za 5 EUR pre osoby s preukazom ŤZP-S počas pracovných dní na základe platného preukazu ŤZP-S a dokladu totožnosti. Vstupy je možné vydať len v aqua pokladniach na 2. poschodí
Zľava 10% z ceny vstupenky Aqua a Vital Packet pre organizované skupiny s minimálnym počtom 20 osôb. Vstup jedného sprievodcu zdarma pre každých 20 osôb v skupine.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Doplatok za jednorazový vstup do Fire & Water Wellness & Spa so vstupenkou Aqua packet je 13 EUR / osoba.Do Vitálneho sveta možno vstúpiť iba raz počas celej platnosti lístka. Deťom do 12 rokov je vstup zakázaný. Vstup pre deti od 12 do 15 rokov je povolený iba v doprovode osoby staršej ako 18 rokov. Kapacita Vitálneho sveta je obmedzená, informujte sa prosím o aktuálnom počte návštevníkov na aqua pokladniach. Vo vitálnom svete, v saunovej časti, je zakázané saunovanie v plavkách a obuvi. (Saunovanie je povolené len v plachte, ktorú návštevník dostane pri vstupe. Výmena plachty je spoplatnená)
ČASOVÝ LIMIT VSTUPENIEK
Ku zakúpenej vstupenke je 30min. zdarma na konzumáciu a prezlečenie. Za každú ďalšiu začatú polhodinu sa účtuje doplatok 2 EUR. Časový limit sa aktivuje a končí pri vstupných turniketoch. O podmienkach predĺženia sa informujte na aqua pokladniach.
PLATBA V GASTRONOMICKÝCH STREDISKÁCH
V gastro strediskách aquaparku AquaCity môžete platiť debetom z náramkového čipu. Spotrebovaný debet uhradíte pri odchode na pokladniach. Prosíme Vás, aby ste platbu kartou hlásili vopred.

INFORMÁCIE A PODMIENKY PRE VÝMENNÉ POUKAZY, DARČEKOVÉ POUKAZY A ELEKTRONICKÉ PERMANENTKY

VÝMENNÉ POUKAZY

Jeden výmenný poukaz slúži na 1 vstup pre 1 osobu. Minimálny počet pri zakúpení je 10ks a jednotlivé typy poukazov je možné vzájomne kombinovať (minimálny počet neplatí pre poukazy na kryoterapiu). Výmenný poukaz je pri predložení v pokladniach vymenený za vstupenku (elektronický čip).
Poukazy sú platné 3 mesiace od dátumu vydania. O možnosti predĺženia poukazu za poplatok po skončení jeho platnosti sa prosím informujte na pokladniach alebo na tel. čísle 052/7851 111.
Predplatený výmenný poukaz na jednorázový vstup je prenosný a tým je vhodný aj ako darček alebo firemný sociálny benefit.

DARČEKOVÉ POUKAZY

Jeden darčekový poukaz slúži na 1 vstup pre 1 osobu. Darčekový poukaz je možné kúpiť od 1ks.
Darčekový poukaz je pri predložení v pokladniach vymenený za vstupenku (elektronický čip) pre príslušný packet.
Poukazy sú platné 3 mesiace od dátumu vydania. O možnosti predĺženia poukazu za poplatok po skončení jeho platnosti sa prosím informujte na pokladniach alebo na tel. čísle 052/7851 111.
Výmenné poukazy a darčekové poukazy si môžete zakúpiť aj online cez náš nový AQUASHOP

ELEKTRONICKÉ PERMANENTKY

Predaj vstupov SPORT PACKET 1 HOD., SPORT PACKET 2 HOD. a FITNES PACKET je možný len elektronicky na klubovú kartu AquaCity a je viazaný na podmienky vo vernostnom programe AquaCity Club. Predaj klubových kariet je v čase otváracích hodín informačnej pokladne. Jednorazový predaj vstupov SPORT alebo FITNES (elektronické nabitie vstupov na kartu) je obmedzený na 10ks a ďalší predaj vstupov (nabitie karty) je možný až po vyčerpaní predchádzajúcich vstupov. Vstupy na základe klubovej karty môže využívať majiteľ karty aj spoločne s
inými osobami. Platnosť vstupov je 3 mesiace od ich zakúpenia.