AquaCity Club – vernostný program

AquaCity Klub – vernostný program pre individuálnych návštevníkov.

 • Zbierajte body za každú návštevu a získajte zľavu vo výške až 30%.
 • REGISTRÁCIA V AQUACITY KLUBE
  Jediné, čo ku registrácii potrebujete, je vyplniť prihlasovací formulár dostupný na hotelovej recepcii. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie vlastnú elektronickú klubovú kartu a môžete začať šetriť a využívať vernostný program a akciové ponuky hotelových balíčkov.
 • ZBIERANIE BODOV
  Za každé 1,00 EURO ktoré miniete v strediskách a prevádzkach AquaCity Poprad, vám na vašu osobnú kartu pripíšeme 1,00 bod. Čím viac bodov nazbierate, tým vyššia bude vaša zľava. Klubová karta je neprenosná, avšak na jednu kartu je možné zakúpiť až 4 vstupy do aquaparku alebo rezervovať 2 prepojené izby v našich hoteloch.
 • PLATNOSŤ KLUBOVEJ KARTY
  Klubová karta platí 3 roky od jej vydania. Počas tejto doby môžete skutočne dosiahnuť a využívať zľavy až do výšky 30%.
 • VYŠŠIA ZĽAVA PRE REGIONÁLNYCH NÁVŠTEVNÍKOV
  Osoby s trvalým pobytom v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Levoča, Liptovský Mikuláš, Brezno a Rožňava dostanú bonus nového člena vo výške 330,00 bodov, ktorý im dáva okamžitú zľavu vo výške 20% na vstupy do aquaparku ihneď pri registrácii.
 • ZĽAVY 10% AŽ 30%
  Staňte sa členom vernostného programu AquaCity klub a ušetrite až 30% pre seba, svoju rodinu a priateľov v AquaCity Poprad. Získajte zľavy na bazénové služby, wellness procedúry, hotelové pobyty alebo pri úhrade v gastronomických zariadeniach v AquaCity. Ihneď po registrácii máte na karte zľavu vo výške 10%, zbieraním bodov môžete získať až 30% zľavu.
 • Výška zľavy z aktuálnej ceny služieb a celkový počet klubových bodov potrebných pre jej získanie:
  Vstupy do aquaparku a Kryocentra AquaCity Poprad:
  0 – 159,99 bodov … 10%
  160,00 – 329,99 … 15%
  330,00 – 489,99 … 20%
  490,00 – 659,00 … 25%
  660,00 a viac bodov … 30%
  Tovar a služby gastronomických stredísk v AquaCity Poprad:
  0 – 489,99 bodov … 5%
  490,00 – 659,99 … 10%
  660,00 – 989,99 … 15%
  990,00 a viac bodov … 20%
  Ubytovacie služby
  Hotel Horizont Resort****, Hotel Seasons***, Hotel Mountain View****, Hotel Riverside***:

  0 – 659,99 bodov … 5%
  660,00 – 1989,99 … 10%
  1990,00 – 3319,99 … 15%
  3320,00 a viac bodov … 20%

AquaCity Klub – vernostný program pre hotelové a ubytovacie zariadenia.

 • UBYTOVACIE ZARIADENIA, HOTELY, PENZIÓNY – si môžu vybaviť klubovú kartu so zľavou 15% na vstupy do Aquaparku – Aqua packet, Vital packet alebo vstup do Kryocentra AquaCity Poprad.
 • REGISTRÁCIA
  Podmienkou registrácie je vyplnenie prihlasovacieho formulár s povinnými údajmi, potvrdenie pečiatkou a e-mailový kontakt na pokladniach v AquaCity Poprad. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie elektronickú klubovú kartu s názvom vašej prevádzky resp. cestovnej agentúry.
 • PLATNOSŤ KLUBOVEJ KARTY – je neobmedzená
 • PODMIENKY – ubytovacie zariadenia si môžu vybaviť ľubovoľný počet kariet. Klubová karta je prenosná a na jednu kartu je možné zakúpiť  1x denne 4 vstupy.
 • BENEFITY A BONUSY – klubové karty sú 2x ročne vyhodnocované. Za každých 100 vstupov získate bonus vo forme 4 darčekových poukazov Aqua packet. Pre podrobnejšie informácie o benefitoch a bonusoch nás konataktujte e-mailom info@aquacity.sk.

AquaCity Klub – vernostný program pre cestovné kancelárie a turistické organizácie

 • CESTOVNÉ KANCELÁRIE, AGENTÚRY A TURISTICKÉ ORGANIZÁCIE – si môžu vybaviť klubovú kartu so základnou štartovacou zľavou 15% na vstupy do Aquaparku – Aqua packet, Vital packet alebo vstup do Kryocentra AquaCity Poprad. Bez klubovej karty sú skupinové zľavy 10%.
 • REGISTRÁCIA
  Podmienkou registrácie je vyplnenie prihlasovacieho formulár s povinnými údajmi, potvrdenie pečiatkou a e-mailový kontakt na pokladniach v AquaCity Poprad. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie  elektronickú klubovú kartu s názvom vašej prevádzky resp. cestovnej agentúry.
 • PODMIENKY – cestovná kancelária si môže vybaviť ľubovoľný počet kariet. Klubová karta je prenosná a na jednu kartu je možné zakúpiť neobmedzený počet vstupov.
 • PLATNOSŤ KLUBOVEJ KARTY – je neobmedzená
 • BENEFITY A BONUSY – klubové karty sú 2x ročnevyhodnocované. Aktívnou spoluprácou s našim strediskom môžete získať výhodnejšiu % zľavu alebo spätné bonusy. Pre podrobnejšie informácie o benefitoch a bonusoch nás konataktujte e-mailom info@aquacity.sk